פתח תפריט

ווב טו סי     מערכות אבטחה דיגיטליות

ווב. טו. סי. ניהול והקלטת וידיאו
פתח תפריט
Irisity

savVi - Agent Vi

 

תוכנת אנליטיקה לניתוח וידאו לגילוי אוטומטי של אירועים בזמן אמת, חיפוש חכם בחומר מוקלט ואינטיליגנצייה עסקית.
גילוי והתראה על אירועים בוידיאו בזמן אמת.
חיפוש אירועים מיוחדים בוידאו מוקלט.
תובנה עסקית ניתוח התנהגות אנשים בוידיאו מוקלט.


SavVi הוא פתרון תוכנה לניתוח וידאו דיגיטלי להתקנה באתר לקוח  המציע מגוון רחב של פונקציות ניתוח באמצעות פלטפורמה אחת קלה לשימוש המשתלבת במערכות מעקב קיימות או חדשות. התוכנה מציעה איתור אירועים בזמן אמת, חיפוש אירועים בוידאו מוקלט ויישומי בינה עסקית.
התוכנה מספקת פתרון מלא לדרישות ניתוח וידאו של שווקים מגוונים.

SavVi מכילה מערך של כלי ניתוח וידאו מתקדמים ואוטומטיים המספקים איתור ואבחון מיידי של אירועים ונתונים יקרי ערך מצילומי מעקב ומחליפה את הצורך בשימוש בצפייה אנושית ובניטור וידאו חי או מוקלט.


באמצעות שימוש ב-SavVi, המשתמשים יכולים לעשות שימוש מיטבי במערכות המעקב שלהם ולהקצות את זמנם ותשומת ליבם בצורה יעילה יותר ובכך להגדיל את ההחזר על ההשקעה במערכת המעקב, כמו גם לשפר את האבטחה הכוללת ובטיחות הפעילות העסקית.


התקנה אופטימלית לעומת התקנה גמישה

ההצעה האופטימלית של IRISITY זמינה למערכות מעקב הכוללות התקני קצה (מצלמות מעקב) שבהם קוד תוכנה שהוטמע במצלמה, כלומר, ה- "IRISITY" מוטמע בתוך מצלמת ה- IP או התקן המקודד. אפשרות זו מנצלת את הוידיאו הגולמי הנוצר במצלמה ומשפרת מאוד את ניצולת השרת עליו מותקנת התוכנה, קוד זה ניתן להתקנה על מצלמות Axis. עקב יעילות השיטה ההצעה האופטימלית של IRISITY מאפשרת הפעלת מאות ערוצי אנליטיקה על שרת יחיד ובכך להפחית מאוד את המחיר של כלל מערכת המעקב.

בנוסף, IRISITY מציעה התקנה  גמישה עבור התקני קצה שלא עברו אינטגרציה עם IRISITY. בפתרון זה, ה- "IRISITY" מיושם כמרכיב פרוקסי תוכנתי ייעודי הפועל במחשב, ומאפשר תמיכה לכל התקני הקצה (מצלמות מעקב) המחוברות למערכת ניהול וידאו VMS נתמכות (כדוגמת Milestone Xprotect) ובכך מאפשרת הפעלת אנליטיקה על כל מצלמה שהיא.

גילוי אירועים בזמן אמת

SavVi מספק גילוי אירועים מדוייק בזמן אמת, ומבטל את הצורך להסתמך על עירנות מפעיל המערכת. משתמשים מגדירים אירועים אפשריים אותם הם מבקשים לגלות כגון חנייה באיזור אסור כניסה לאיזור השארת חפץ באיזור התקהלות ועוד ומקבלים התראות כאשר אירועים כאלה מתרחשים ובכך מאפשרים תגובה מהירה לאירועים מייד כשהם שהם מופיעים.
גילוי אירועים
חיפוש חכם

חיפוש חכם בוידיאו מוקלט

ל-SavVi יכולת של אחזור וניתוח של וידאו מוקלט אוטומטי, המחליף את העבודה הידנית המסורבלת וממושכת של חיפוש אירועים בהקלטות ע"י משתמשי המערכת.
משתמשים מגדירים פרמטרים כגון סוג אובייקט גודל וצבע לגבי אירוע או אובייקט המעניין אותם ומקבלים תוצאות חיפוש תואמות תוך שניות המאפשרים גישה מהירה לקטעי וידאו ספציפיים הנמצאים ברצפי הוידיאו המאוחסנים בשרתי המערכת הקלטת וניהול הוידיאו.

תובנה עסקית

SavVi מציעה ניתוח סטטיסטי אוטומטי להצגת נפח תנועה, מגמות ודפוסי תנועה, ומאפשרת מיצוי ללא מאמץ של נתונים מבצעיים מתוך מערכת מעקב וידאו. מצוידים במידע כזה, מנהלי מתקנים, מנהלים שיווקיים ובעלי עסקים יכולים לקבל החלטות מושכלות לגבי היבטים תפעוליים שונים והקצאת משאבים במתקן שלהם.
תובנה עסקית

ווב. טו. סי. דרך השלום 9 נשר ת"ד 281  | טל’: 04-9534270 | דוא”ל: מכירות- info@web2see.co.il

שירות לקוחות ותמיכה טכנית- support@web2see.co.il | הצהרת נגישות

בניית אתרים