פתח תפריט

ווב טו סי     מערכות אבטחה דיגיטליות

ווב. טו. סי. ניהול והקלטת וידיאו
פתח תפריט
Irisity

inovVi - Agent Vi

 

פיתרון אנליטיקה לשמירה מרחוק במערכות גדולות וערים חכמות.
innoVi הוא פתרון ייחודי לניתוח וידאו, המנוהל באופן מרכזי תוך שימוש בטכנולוגיית Deep Learning, המאפשרת דיוק ללא תחרות.
האלוגריתם של deep Learning מאפשר ל - innoVi ללמוד באופן פעיל ומתמשך כיצד לסווג אובייקטים בדיוק גבוה המאפשר להבחין בין אנשים, כלי רכב, חפצים סטטיים, ואפילו בין מכוניות, אופנועים, אופניים, אוטובוסים ומשאיות.
innoVi הופך כל מצלמה בחיבור ישיר ONVIF / RTSP fixed IP /  או דרך VMS Milestone למכשיר וידאו חכם, שחושף אירועים מוסתרים, תובנות ומידע.

innoVi לשמירה מרחוק


innoVi לשמירה מרחוק SaaS - Software as a Service  היא תוכנת ניתוח וידאו בענן המספקת באופן אוטומטי גילויים מדויקים, בזמן אמת בעת קרות אירוע באתרים מרוחקים עם אימות וידאו מיידי. השמירה מרחוק של InnoVi מאפשרת לאתרים רבים להיות מנוטרים במערכת מרכזית ומתן פיתרון מרוכז לאתרים רבים במקביל, ללא צורך בגידול במספר אנשי האבטחה.
השמירה מרחוק של InnoVi מזהה באופן אוטומטי אירועי אבטחה כמו פריצה וגישה לא מורשית למתקנים ומייצרת אזעקות בזמן אמת המאפשרת תגובות מהירות כאשר אירועים מתרחשים. האזעקות נשלחות למרכז מבצעים ביטחוניים, מלווה בסרטון המציג את הפרת האבטחה. הסרטון מאפשר אימות מיידי ותומך בתגובה ובדרישות הפעולה של מרכז פעולות האבטחה ושל רשויות אכיפת החוק. אזעקות  יכול להיות מופנה אל מרכז ניטור צד שלישי עבור תגובה ופעולה.

לארגונים

innoVi לארגונים

 

innoVi לארגונים היא תוכנה חדשנית לניתוח וידאו המיועדת לענות על צורכי האבטחה והבטיחות של מגזרים מרובים. השילוב של הניסיון המקיף של IRISITY עם התקנות במאות אתרים וטכנולוגיית Deep Learning  המתקדמת והחדישה ביותר, מסייעת למפעילי מערכות מעקב לחשוף אירועים, לקבל תובנות ומידע נוסף על המתרחש.
innoVi לארגונים מאפשר מינוף תשתיות מעקב עבור יישומי אבטחה ומעבר, והוא זמין גם כשרות מענן.
innoVi  לארגונים מבטלת את הצורך בניטור אנושי מתמשך של מצלמות מעקב. היות והוא מזהה באופן אוטומטי ומתריע על תקריות אבטחה ובטיחות בזמן אמת, ובכך מסב תשומת לב מיידית של מפעיל מעקב לאירוע. innoVi מספק מודעות מצבית המסייעת לנהל ביעילות אירועים ולאפשר תגובות מהירות, בזמן שהאירועים מתפתחים.

innoVi לערים חכמות

 

innoVi לערים חכמות הוא פתרון לניתוח וידאו המופעל על ידי טכנולוגיית Deep Learning, אשר הופכת את מאות או אפילו אלפי מצלמות המעקב הפרוסות ברחבי העיר למכשירי וידאו חכמים התורמים ליכולתה של העיר לשפר את האבטחה, הבטיחות ותגובת האירועים לעיר כולה. innoVi מעצימה את יכולות הרשויות לחשוף אירועים, תובנות ומידע נוספים, ומאפשרת מינוף נכון של תשתית המעקב העירונית, אפילו בסביבה העירונית הדינמית והמאתגרת ביותר.

ווב. טו. סי. דרך השלום 9 נשר ת"ד 281  | טל’: 04-9534270 | דוא”ל: מכירות- info@web2see.co.il

שירות לקוחות ותמיכה טכנית- support@web2see.co.il | הצהרת נגישות

בניית אתרים