פתח תפריט

ווב טו סי     מערכות אבטחה דיגיטליות

ווב. טו. סי. ניהול והקלטת וידיאו

Milestone Xprotect Expert

XProtect Expert היא תוכנת ניהול וידאו (IP VMS) המיועדת למתקנים גדולים ביטחוניים ומקומות בהם שרידות ההקלטות ומגוון אפשרויות קישוריות בין אתרים נדרשת.


התוכנה בנויה בטכנולוגיה חדשנית שנועדה להבטיח הגנה מקצה לקצה של שלמות הווידאו תוך ניצול מיטבי של הביצועים הכוללים של החומרה. בנוסף לניהול מרכזי של כל השרתים, המצלמות והמשתמשים במערכת מרובת אתרים, XProtect Expert התוכנה תומכת בגיבוי חם וגיבוי N+1 בשרתי ההקלטה מה שהופך אותה לבחירה המושלמת עבור התקנות קריטיות משימה הדורשות גישה תמידית להקלטות וידאו רצופות.


המערכת פועלת עם מנוע ההקלטה הטוב ביותר בתעשייה עם קצב הקלטה של ​​מינימום 3.1 גיגה ביט לשנייה. Xprotect Expert מושלם עבור התקנות עם דרישות הפעלה 24/7, כגון שדות תעופה ערים בטוחות ובתי קזינו.

XProtect Expert
XProtect Expert

תוכנה אמינה עם ניהול מרכזי

 

ממשק ניהול מרכזי מתקדם הכולל מגוון גדול של כלי ניהול והגדרה לשליטה מרכזית מאפשר ניהול קל ומהיר של כמות גדולה של שרתים ומצלמות בהתקנה.

 

חלוקת המצלמות לקבוצות מאפשר ניהול משותף במקביל של מספר גדול של מצלמות והגדרה משותפת שך פרמטרים לכל קבוצת המצלמות.

 

יצור דוחות התקנה בלחצת כפתור מאפשר קבלת דוח מפורט על כל מרכיבי המערכת והגדרותיהם כדי לתת ללקוח פרוט מלא על כל הציוד כולל הגדרות בהתקנה.

 

ניהול הרשאות מתקדם: תמיכה בהרשאות משתמש ויכולת להקצות הרשאות ניהול חלקיות.
הרשאות משתמש: מנהלי מערכת יכולים לשלוט בהרשאות גישה למשתמש ברמת הצפייה של הלקוח, ומאפשרים להם לנהל בצורה יעילה יותר התקנות עם מספר משתמשים על ידי הקצאת רמת הגישה המדויקת הדרושה לכל משתמש.

מערכת הקלטה עם ביצועים גבוהים

 

שרת הקלטה בעל ביצועים גבוהים, מבוסס על מערכת הפעלה  Windows בטכנולוגיית 64 BIT  עם טכנולוגיית אכסון מותאמת במיוחד להקלטות וידיאו עם Pre Buffer להקלטות בזיכרון RAM, שרת ההקלטה תומך בקצב הקלטה מינימלי 3.1 גיגה ביט לשנייה.

 

שרתי גיבוי חם: שומר על יכולות הצפייה וההקלטה של ​​הווידאו עם הפרעה מינימלית וללא אובדן וידאו במקרה של בעיות רשת, כשל בשרת, נפילת חשמל או כל בעיה אחרת במערכת.

 

Edge Storage (אחסון במצלמה): שימוש באחסון כרטיס זיכרון במצלמה כמשלים לאחסון המרכזי בשרתי ההקלטה, עם שחזור וידאו ושליפת אודיו גמיש או בהתבסס על לוחות זמנים, אירועים או בקשות ידניות, כולל היכולת לשלב וידאו המאוחסן באופן מרכזי עם וידאו באיכות גבוהה המאוכסן במצלמה  Scalable Video להגדלת איכות ההקלטה במקרה צורך  ™ (SVQR).

 

H.265 תמיכה במצלמות עם דחיסת H.265 המאפשרות חיסכון של עד 50% ברוחבי הפס המשודרים ונפח האכסון הנדרש להקלטת הוידיאו.

 

האצת פיענוח וידיאו בחומרה, זיהוי תנועה בוידאו מופעל בחומרה (VMD) תוך שימוש במאיצי חומרה גרפיים של Intel ו Nvidia המאפשרים העברת פענוח הוידיאו הדחוס מהמעבד ל- GPU גורמת להגדלת ביצועי המערכת חיסכון בצריכת משאבי עיבוד מה CPU וחיסכון בעלות המערכת הכוללת.

XProtect Expert
XProtect Expert

הבחירה המושלמת למערכות גדולות

 

הגדלת המערכת ללא הגבלה: תומך במספר בלתי מוגבל של מצלמות, משתמשים ואתרים.

ממשק ניהול מרכזי: מספק ניהול מערכת יעיל של כל המצלמות והתקנים המחוברים, ללא תלות בגודל המערכת או כמות השרתים.

 

התאמת הרשאות משתמש אישי: אופטימיזציה של ממשק ניהול המערכת עבור תפקידים שונים ורמת משתמשים בדרג מנהלים.

 

ניהול הרשאות מתקדם: תמיכה בהרשאות משתמש ויכולת להקצות הרשאות ניהול חלקיות.


הרשאות משתמש: מנהלי מערכת יכולים לשלוט בהרשאות גישה למשתמש ברמת הצפייה של הלקוח, ומאפשרים להם לנהל בצורה יעילה יותר התקנות עם מספר משתמשים על ידי הקצאת רמת הגישה המדויקת הדרושה לכל משתמש.

להיות מעודכן בכל זמן

 

 

מפות אינטראקטיביות חכמות: סקירה ויזואלית מקיפה של מיקומי מצלמה ופריסות של כל אמצעי הפיקוח מאפשר איתור מהיר של אזורים בעייתיים. המערכת כוללת תוכנת מפות חכמה התומכת GIS ותרשימי CAD, כמו גם שירותי מפות מקוונות כגון גוגל, בינג ומפות רחוב.

 

מנהל אזעקות: מספק סקירה מורחבת של אזעקות והתראות שהוגדרו במערכת האבטחה מאפשרות אימות חזותי מיידי כולל התראה והקפצת מפה עם המצלמות המקושרות.

 

סימניות: סימון רצפי וידאו בעלי עניין מיוחד והוספת הערות ותאורים, כך שמשתמשים יוכלו לשתף מידע בקלות. ניתן לתכנת את המערכת לייצר באופן אוטומטי סימניות של אירועים מסוימים, כך שמשתמשים יכולים לאתר אותם במהירות במהלך תחקור הוידיאו.

 

כלי חיפוש מתקדם: חיפוש חכם המאפשר סימון איזור עניין בוידיאו למציאה מהירה של תנועה באיזור זה, יכולת פירוק הוידיאו לרצפים נפרדים על סמך גילוי תנועה או בסיס זמן מאפשר למשתמשים למצוא ולמיין במהירות כמויות גדולות של ראיות מתוך החומר המוקלט.

 

מסיכת פרטיות: מאפשרת הסתרה או טשטוש של איזורים אותם מעוניינים לא להקליט או להסתיר מעיני המשתמשים במערכת כולל היכולת לקבוע אם המסכה תהייה צרובה בוידיאו לצמיתות או ניתנת להסרה ע"י משתמש המוסמך לכך.

 

יכולת שידור בפורמט DLNA : מאפשר הצגת וידאו מהמערכת ישירות על גבי מסך טלוויזיה התומך בטכנולוגיית DLNA ללא מחשב או תוכנה.

 

הרשאות משתמש יסודיות: הגנה על שלמות הווידאו החי והמוקלט על ידי הגבלת הרשאה למצלמות מסוימות, לפונקציות ולתקופות זמן או לשליטה בגישת משתמש בודד. מידע נוסף Metadata Framework: כולל מסגרת כללית לטיפול ואחסון של Metadata שהוא מידע נוסף הקשור לוידאו המוקלט.

 

אימות דו-שלבי: מוודא שרק משתמשים מורשים יכולים לגשת ולהתחבר למערכת באמצעות דפדפן האינטרנט או האפליקצייה בטלפון.

ווב. טו. סי. דרך השלום 9 נשר ת"ד 281  | טל’: 04-9534270 | דוא”ל: מכירות- info@web2see.co.il

שירות לקוחות ותמיכה טכנית- support@web2see.co.il | הצהרת נגישות

בניית אתרים