פתח תפריט

ווב טו סי     מערכות אבטחה דיגיטליות

ווב. טו. סי. ניהול והקלטת וידיאו

Milestone Xprotect Corporate

XProtect Corporate היא תוכנת ניהול וידאו (IP VMS) המיועדת למתקנים גדולים ביטחוניים ומקומות בהם שרידות ההקלטות ומגוון אפשרויות קישוריות בין אתרים נדרשת.

התוכנה בנויה בטכנולוגיה חדשנית שנועדה להבטיח הגנה מקצה לקצה של שלמות הווידאו תוך ניצול מיטבי של הביצועים הכוללים של החומרה. בנוסף לניהול מרכזי של כל השרתים, המצלמות והמשתמשים במערכת מרובת אתרים, XProtect Corporate כוללת קיר וידאו משולב למפעילים הדורשים ניתוב תצוגות אוטומטי וניהול תצוגות משוכלל בריבוי מסכי תצוגה.

 

התוכנה תומכת בגיבוי חם וגיבוי N+1 בשרתי ההקלטה מה שהופך אותה לבחירה המושלמת עבור התקנות קריטיות משימה הדורשות גישה תמידית להקלטות וידאו רצופות.


המערכת פועלת עם מנוע ההקלטה הטוב ביותר בתעשייה עם קצב הקלטה של ​​מינימום 3.1 גיגה ביט לשנייה. Xprotect Corporate מושלם עבור התקנות עם דרישות הפעלה 24/7, כגון שדות תעופה ערים בטוחות מתקנים בטחוניים.

Milestone Xprotect Corporate
Milestone Xprotect Corporate

תוכנת ניהול והקלטת וידיאו אמינה

שרת הקלטה בעל ביצועים גבוהים, מבוסס על מערכת הפעלה Windows בטכנולוגיית 64 BIT עם טכנולוגיית אכסון מותאמת במיוחד להקלטות וידיאו עם Pre Buffer להקלטות בזיכרון RAM, שרת ההקלטה תומך בקצב הקלטה מינימלי​​ 3.1 גיגה ביט לשניה.

שרתי גיבוי חם

שומר על יכולות הצפייה וההקלטה של ​​הווידאו עם הפרעה מינימלית וללא אובדן וידאו במקרה של בעיות רשת, כשל בשרת, נפילת חשמל או כל בעיה אחרת במערכת.

Edge Storage (אחסון במצלמה): שימוש באחסון כרטיס זיכרון במצלמה כמשלים לאחסון המרכזי בשרתי ההקלטה, עם שחזור וידאו ושליפת אודיו גמיש או בהתבסס על לוחות זמנים, אירועים או בקשות ידניות, כולל היכולת לשלב וידאו המאוחסן באופן מרכזי עם וידאו באיכות גבוהה המאוכסן במצלמה Scalable Video להגדלת איכות ההקלטה במקרה צורך ™ (SVQR).

 

H.265 תמיכה במצלמות עם דחיסת H.265 המאפשרות חיסכון של עד 50% ברוחבי הפס המשודרים ונפח האכסון הנדרש להקלטת הוידיאו.

 

האצת פיענוח וידיאו בחומרה, זיהוי תנועה בוידאו מופעל בחומרה (VMD) תוך שימוש במאיצי חומרה גרפיים של Intel ו Nvidia המאפשרים העברת פענוח הוידיאו הדחוס מהמעבד ל- GPU גורמת להגדלת ביצועי המערכת חיסכון בצריכת משאבי עיבוד מה CPU וחיסכון בעלות המערכת הכוללת.

Milestone Xprotect Corporate
Milestone Xprotect Corporate

הבחירה המושלמת עבור מערכות גדולות ואתרים מבוזרים

 

הגדלת המערכת ללא הגבלה: תומך במספר בלתי מוגבל של מצלמות, משתמשים ואתרים.

 

ממשק ניהול מרכזי: מספק ניהול מערכת יעיל של כל המצלמות והתקנים המחוברים, ללא תלות בגודל המערכת או כמות השרתים.

 

התאמת הרשאות משתמש אישיות: אופטימיזציה של ממשק ניהול המערכת עבור תפקידים שונים ורמת משתמשים בדרג מנהלים.

 

ניהול הרשאות מתקדם: תמיכה בהרשאות משתמש ויכולת להקצות הרשאות ניהול חלקיות.

 

חיבורים למערכות מיילסטון אחרות: ה - XProtect Corporate יכול להתחבר עם כל מוצרי מיילסטון המספקים ניתוח מרכזי וניהול חסכוני של אתרי מעקב המפוזרים גיאוגרפית.

 

הרשאות משתמש: מנהלי מערכת יכולים לשלוט בהרשאות גישה למשתמש ברמת הצפייה של הלקוח, ומאפשרים להם לנהל בצורה יעילה יותר התקנות עם מספר משתמשים על ידי הקצאת רמת הגישה המדויקת הדרושה לכל משתמש.

להיות מעודכן בכל זמן

 

מפות אינטראקטיביות חכמות: סקירה ויזואלית מקיפה של מיקומי מצלמה ופריסות של כל אמצעי הפיקוח מאפשר איתור מהיר של אזורים בעייתיים. המערכת כוללת תוכנת מפות חכמה התומכת GIS ותרשימי CAD, כמו גם שירותי מפות מקוונות כגון גוגל, בינג ומפות רחוב.


מנהל אזעקות: מספק סקירה מורחבת של אזעקות והתראות שהוגדרו במערכת האבטחה מאפשרות אימות חזותי מיידי כולל התראה והקפצת מפה עם המצלמות המקושרות.


קיר וידיאו חכם - XProtect Smart Wall: תוכנת קיר וידאו מתקדמת המגיעה עם הגרסה מאפשרת למפעילי חדרי הבקרה לשתף מגוון רחב של מידע, כולל וידאו חי ומוקלט, תמונות, מפות, אזעקות והודעות טקסט על גבי ממשק גרפי המייצג את תצוגות קיר הוידיאו, מספק אפשרות להחלפה אוטומטית של תצוגות בהתאם להתראות, ומגביר את יכולת צוותי הבקרה לקבל מודעות למתרחש במערכת.


סימניות: סימון רצפי וידאו בעלי עניין מיוחד והוספת הערות ותאורים, כך שמשתמשים יוכלו לשתף מידע בקלות. ניתן לתכנת את המערכת לייצר באופן אוטומטי סימניות של אירועים מסוימים, כך שמשתמשים יכולים לאתר אותם במהירות במהלך תחקור הוידיאו.


כלי חיפוש מתקדם: חיפוש חכם המאפשר סימון איזור עניין בוידיאו למציאה מהירה של תנועה באיזור זה, יכולת פירוק הוידיאו לרצפים נפרדים על סמך גילוי תנועה או בסיס זמן מאפשר למשתמשים למצוא ולמיין במהירות כמויות גדולות של ראיות מתוך החומר המוקלט.

 

מסיכת פרטיות: מאפשרת הסתרה או טשטוש של איזורים אותם מעוניינים לא להקליט או להסתיר מעיני המשתמשים במערכת כולל היכולת לקבוע אם המסכה תהייה צרובה בוידיאו לצמיתות או ניתנת להסרה ע"י משתמש המוסמך לכך.


יכולת שידור בפורמט DLNA: מאפשר הצגת וידאו מהמערכת ישירות על גבי מסך טלוויזיה התומך בטכנולוגיית DLNA ללא מחשב או תוכנה.

 

 

טיפול מאובטח ויעיל בוידאו


אחסון וידאו יעיל: אחסון וידאו רב-שלבי כולל אפשרויות העברה לארכיון תוך כדי דילול פריימים של הוידאו המוקלט ובכך מאפשרים אחסון יעיל לטווח ארוך, ללא איבוד הוידיאו.


נעילת ראיות: מבטיח זמינות של הקלטות נבחרות עבור חקירות על ידי מתן אפשרות למשתמשים להאריך באופן ידני את זמן השמירה של קטע וידיאו על ידי נעילתו והוצאתו ממשטר המחיקה של הקלטות בחלוף הזמן שהוגדר למחיקת הקלטות ישנות.


הצפנת הקלטות וידאו וחתימה דיגיטלית: XProtect Corporate כולל מספר אמצעי אבטחה להתקנות בסיכון גבוה. מסד הנתונים של ההקלטה משתמש ב- AES256 להצפנה ו- SHA-2 לחתימה דיגיטלית. השתמש במדריך ההקשחה עבור שיטות עבודה מומלצות לגבי תכנון מערכת מאובטחת.


הרשאות משתמש יסודיות: הגנה על שלמות הווידאו החי והמוקלט על ידי הגבלת הרשאה למצלמות מסוימות, לפונקציות ולתקופות זמן או לשליטה בגישת משתמש בודד.


מידע נוסף Metadata Framework: כולל מסגרת כללית לטיפול ואחסון של Metadata שהוא מידע נוסף הקשור לוידאו המוקלט.


אימות דו-שלבי: מוודא שרק משתמשים מורשים יכולים לגשת ולהתחבר למערכת באמצעות דפדפן האינטרנט או האפליקצייה בטלפון.

 

 

Milestone Interconnect


קונספט קישוריות ייחודי של מערכת Corporate המחבר בין כל גרסאות XProtect VMS, , NVRs עם מערכת XProtect Corporate לצפייה כפולה ואפשרות להקלטה כפולה.
Milestone Interconnect הוא הפתרון המושלם לניהול וצפייה מרכזית של התקנות במגוון רחב של תעשיות, כגון רשתות קמעונאיות, תחבורה ותחנות פיקוח מרכזיות.

 

 

קיר וידאו חכם - XProtect Smart Wall

 

XProtect Smart Wall קיר וידאו חכם, הוא יישום תצוגה מתקדם המאפשר לארגונים ליצור קיר מסכים מנוהל המתאים לדרישות האבטחה בארגון, XProtect Smart Wall יכול להועיל בשלוש דרכים:

  • הגדלת המודעות של המפעילים למצב ואירועים המתרחשים במערכת.
  • אספקת כלים המשפרים את קבלת החלטות ויכולת שיתוף המידע בין משתמשים.
  • תצוגת אירועים יעילה יותר עם אפשרות להצגה אוטומטית או מתוזמנת של הרכבי מסך שונים.

ווב. טו. סי. דרך השלום 9 נשר ת"ד 281  | טל’: 04-9534270 | דוא”ל: מכירות- info@web2see.co.il

שירות לקוחות ותמיכה טכנית- support@web2see.co.il | הצהרת נגישות

בניית אתרים