פתח תפריט

ווב טו סי     מערכות אבטחה דיגיטליות

ווב. טו. סי. ניהול והקלטת וידיאו

מצלמות פנורמיות של ONCAM צפייה ב360 מעלות

עם טכנולוגיית פריסה מזווית רחבה

פתרון צילום פנורמי

מצלמות 360 מעלות בעלות טכנולוגית הזווית הרחבה, עטורות הפרסים של ONCAM הן אבן הפינה של כל פתרון אבטחה מודרני ואינטליגנטי שבו הלקוח דורש מודעות מלאה.
ONCAM מספקת דרך ייחודית לחוות את העוצמה של מצלמות מעקב, באמצעות תוכנת dewarping 3D המספקת תצוגות מוגדרות מראש ופורסת את תמונת הפנורמה לזויות צפייה רצויות. חוויות משתמש ייחודיות אלו זמינות גם באמצעות אפליקציה למחשב ומכשירטלפון נייד לצורך גישה מרחוק.


מגוון דגמי מצלמות עם מגוון אפשרויות זיווד בהתאם לתנאי הסביבה פנים/חוץ או איזרים רגישים ושדורשים מצלמות מוגנות פיצוץ. המוצרים של ONCAM בעלי ההסמכה המחמירה ביותר בהגנה על השחתה, פגעי מזג האוויר, דרישות סניטריים, תחבורה וסביבות נפיצות.
ONCAM מספקת את החווית משתמש הטובה ביותר במצלמות אבטחה פנורמיות כיום, כפי שהוכח על ידי מספר גדל והולך של שותפים NVR/VMS שיש להם SDK משולב עם ONCAM.


בטכנולוגיה של ONCAM המצלמה מצלמת תמיד תמונת פנורמה מלאה ומאפשרת ניתוח חי ורטרוספקטיבי (בעבר) של סצנה שלמה תוך התמקדות בפרטים החשבים שתאפשר לכם לזהות ולעקוב אחר איומים, וזאת תוך כדי צילום היקפי שמכיל את כל התמונה ללא איבוד חלקים ממנה כאשר מתמקדים בתחומי עניין.

 

יתרונות טכנולוגיית 360 מעלות:


מעבר לצפייה חיה:


על ידי הפעלת הקלטה ברזולוציה גבוהה של תצוגת פנורמה fisheye התמונה המלאה נשמרת בשרת ללא תלות במה שהמפעיל עושה, ניתן לעבד את התמונות במהלך צפייה בשידור חי או הקלטה ולתקן את העיוות בתמונה הפנורמית לקבל גזרה מסויימת בתצוגה רגילה, ניתן גם לייצר מצלמות וירטואליות אשר ניתן לסובב ולהטות סביב הסצנה כולה וגם לבצע זום.


יתרונות טכנולוגיים:

  • שטח רחב יותר של כיסוי ללא שטחים מתים. 
  • 100% כיסוי.
  • המצלמה תמיד בכיוון הנכון.
  • אין חלקים נעים ואין צורך בתחזוקה.
  • פעולה שקטה לחלוטין.

 

יתרונות טכנולוגיית 180 מעלות


שלמות פנורמית עם צפייה פנורמית


מיקום העדשה הייחודי של צפייה ב 180 מעלות ממקסמת את השימוש האופקי של חיישן התמונה כדי לספק יותר פיקסלים על היעד לעומת מצלמת 360 מעלות המסורתית עם זווית צפייה רחבה. התוצאה היא תמונה פנורמית ללא הפרעות ברזולוציה של עד 3840 × 1536 (6MP).


בנוסף לתמונה הפנורמית ברזולוציה הגבוהה, יש זמינות לתכונות מתקדמות נוספות לשיפור התמונה:


Scene Offset: ניתן לכוונן את התמונה באופן אלקטרוני כדי להטות את התצוגה הפנורמית ולמקד את התמונה על מה שחשוב באמת בסצנה.


טכנולוגיית זווית ONCAM) ACT):  אפשרויות זווית מרובות המסופקות עם טווח המוצרים של Evolution 180 מאפשרות תצוגות פנורמיות שונות וחדשניות.


בעת הטיית התמונה, ACT מתקן את התצוגה ומיישר קווים אנכיים בסצנה לפי זוית התקנת המצלמה.

 

תקנים גלובליים – תמיכה בפרוטוקול Onvif


ONVIF הוא פורום תעשייה בעל תקן עולמי לממשק של מוצרי אבטחה פיזית מבוססי IP . מפרט ה- ONVIF יבטיח יכולת פעולה הדדית בין המוצרים ללא קשר ליצרן.


ONCAM גאה להיות חברה תורמת של (ONVIF Open Network Video Interface Forum).


מצלמות 360 מעלות בעלות טכנולוגית הזווית הרחבה של ONCAM הן כולן בעלות פרופיל ONVIF ו - S conformant ויכולות להשתלב עם מוצרים של צד שלישי העומדים במפרט ONVIF פרופיל S.

Evolution 12 Concealed

 

ווב. טו. סי. רח’ החורש 8 קריית טבעון | טל’: 04-9534270 | דוא”ל: מכירות- info@web2see.co.il

שירות לקוחות ותמיכה טכנית- support@web2see.co.il

הפעל נגישות

בניית אתרים