פתח תפריט

ווב טו סי     מערכות אבטחה דיגיטליות

ווב. טו. סי. ניהול והקלטת וידיאו

O-Insights Agile Workspace for Milestone Xprotect

 

מרחב עבודה O-Insights Agile Workspace מעצים את מערכת ניהול הוידאו ומוסיף יכול שליטה ברמה גבוה על מצב המערכת למיקסום הביצועים והשימושיות של מערכת ניהול הוידאו של Milestone.


מרחב העבודה מוסיף מערך שליטה לקבלת תשקיף רחב על סטאטוס כל מרכיבי המערכת וכולל יכולת הפקת דוחות מפורטים במגוון אמצעי פלט כגון Excel CSV PDF להפקת דוחות על סטאטוס המערכת וגם פרוט מדויק ועדכני על תכולת המערכת כולל כל המצלמות השרתים המשתמשים והאירועים שמופעלים במערכת.


מרחב העבודה מוצג כחלק אינטגרלי מה Smart Client כ TAB ייעודי או כחלון בתוך View המשולב בתצוגות של הקליינט. ניתן לייצר מספר רב של תצוגות בהתאם לדרישות המשתמש ויצירת מבנה ייחודי לכל משתמש בהתאם לצרכים.


ממשק מבוסס יישומונים Widget’s מייצר לוח מחוונים Dashboard עשיר עם מבחר ווידג'טים, לוח המחוונים מאפשר למשתמשים לעצב ממנו את לוח המחוונים שלהם בהתאם לצרכיהם ולייצר מספר פרופילים לכל משתמש בהתאם לצרכים הספציפיים לו. ניתן לשנות ולהתאים את המראה והתכולה לכל פרופיל משתמש בקלות.


בלוח המחוונים ניתן להציג מגוון מיידעים כגון סטאטוס מצלמות תקינות/תקולות, מצב דיסקים, מצב שרתים, התקני שמע, התקני IoT, דוחות זמן אמת כגון משתמשים מחוברים התראות ועוד. כמו כן ניתן להציג דפי HTML אקטיביים, דיווחי מזג אוויר ועוד חלונות מידע מסוגים שונים.

 

ניתן לייצר לוחות מחוונים Dashboards מרובים, כך שמשתמשים יכולים לעצב תצוגות מותאמות אישית עבור מטרות ספציפיות, כמו כן ניתן להתאים את הממשקים לשרת מטרות שונות לאותו משתמש.

 

דיווח חכם – Smart Reporting מאפשר יצירת דוחות מגוונים הכוללים מידע על מצלמות משתמשים התראות ועוד, ניתן לעצב את הדוחות כרצונכם ולבחור את המידע שיוצג. ניתן לייצר את הדוחות לפי תזמון אוטומטי ולשלוח אותם לרשימת דיוור לבעלי עניין. כך למשל ניתן לייצר דוח תקינות מצלמות יומי ולשלוח אוטומטית מהמערכת לגורם הממונה על אחזקת המערכת לטיפול ומעקב יומיומי. כמו כן קיימת גם יכולת הצגה גרפית של דוחות ליצירת תמונה גרפית כולל תצוגות BAR PIE של דוחות.

 

O-Insights 1

 

 O-Insights 2

 

 O-Insights 3

 

O-Insights 4

 

ווב. טו. סי. דרך השלום 9 נשר ת"ד 281  | טל’: 04-9534270 | דוא”ל: מכירות- info@web2see.co.il

שירות לקוחות ותמיכה טכנית- support@web2see.co.il | הצהרת נגישות

בניית אתרים