פתח תפריט

ווב טו סי     מערכות אבטחה דיגיטליות

ווב. טו. סי. ניהול והקלטת וידיאו

מצלמות תרמיות

 

המצלמות התרמיות של AXIS הן בעלות ביצועים גבוהים באזורים חשוכים וכל ובכל מזג אוויר, הן כלי נהדר עבור זיהוי אנשים ואובייקטים במעקב של 24/7, שהופך את התמונה מחשוכה מאוד לתמונה בהירה.

 

המצלמות התרמיות מייצרות תמונות על ידי חום המוקרן מכל אובייקט, כלי רכב או אדם.

 

המצלמה התרמית פחות רגישה לבעיות של תנאי אור, כגון צללים, תאורה אחורית, חושך ואפילו אובייקטים מוסווים ומספקת תמונות המאפשרות למפעילים לזהות כל פעילות חשודה – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

AXIS P12 Thermal Network Cameras

סדרת מצלמות - AXIS P12 Thermal Network Cameras  

 

סדרת המצלמות AXIS P12 הן מצלמות תרמיות מודולריות המספקות את כל היתרונות של זיהוי תרמי במחיר נוח. המצלמות יכולות לזהות אנשים, כלי רכב ואובייקטים ללא תלות בתנאי אור וניסיונות הסוואה. הן יכולות לשמש כגלאי חסכוני עם אנליטיקה בהגנה על אזורים בעלי תנאי תאורה לקויים לגילוי אנשים ורכבים, ועם מעט אזעקות שווא.


מצלמת AXIS P12 כוללת יחידת חיישן (המורכבת מעדשה וחיישן תמונה) עם כבל ארוך ויחידת אלקטרוניקה ראשית עם חיבור רשת, חריץ לכרטיס אחסון Micro SD להקלטה מקומית.


הכבל המחבר את שני החלקים, ומאפשר את התקנת יחידת החיישן בדיסקרטיות, ואת היחידה הראשית במקום אחר. ניתן להפעיל את מוצרי AXIS P12 באמצעות Power over Ethernet.

 

כמו כן ניתן להוסיף למצלמות תוכנות אנליטיקה של Axis או יצרני צד שלישי.

 

סדרת מצלמות - AXIS Q19  Thermal Network Cameras 

 

סדרת המצלמות Axis Q19 תרמית מעולה עבור הגנה היקפית, ומאפשרת שילוב אנליטיקה לגילוי אנשים ורכבים ברמה גבוהה בכל תנאי תאורה ומזג אוויר. סדרת המצלמות Axis Q19 תרמית מעולות עבור הגנה היקפית, ומאפשרות שילוב אנליטיקה לגילוי אנשים ורכבים ברמה גבוהה בכל תנאי תאורה ומזג אוויר.


המצלמות משתמשות בהדמיה תרמית, המאפשרת למשתמש לזהות אנשים, רכבים ואירועים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, באזורים חשוכים ואזורים עם ראות מוגבלת. הדבר מאפשר לאמת זיהוי חזותי של פעילות חשודה טרם נקיטת פעולה רלוונטית. המצלמות מכילות מערכת EIS Electronic Image Stabilizer לייצוב דיגיטלי של התמונה.
ניתן להזמין במגוון סוגי עדשות מ 7 ועד 60 מילימטר (זווית צפייה מ 55 ועד 6.2 מ"מ) המצלמות תומכות ב POE לאספקת מתח מקו הרשת וגם מכילות חריץ לכרטיס אחסון Micro SD להקלטה מקומית.

 

כמו כן ניתן להוסיף למצלמות תוכנות אנליטיקה של Axis או יצרני צד שלישי.

AXIS Q29 Temperature Alarm Camera Series
AXIS Q87 Bispectral PTZ Network Camera Series

סדרת מצלמות - AXIS Q29 Temperature Alarm  

 

סדרת המצלמות Axis Q29 התרמיות יכולות להיות שימושיות עבור ניטור טמפרטורה מרחוק עם יכולת הגדרת אזעקות טמפרטורה כדי לדעת מה גובה הטמפרטורה בכל מקום בו אתה נמצא.
 

מצלמות אלו אידיאליות עבור מתקני הפקת חשמל, אזורי אש מסוכנים או מפעלים המשתמשים בחומרים מסוכנים. היא יכולה לזהות טמפרטורה של בין 40- מעלות ל - 550 מעלות צלסיוס.


עם מצלמות AXIS Q2901-E ו - AXIS Q2901-E PT ניתן להגדיר אזורי אזעקה מרובים, אשר ישלחו התראה כאשר הטמפרטורה מגיעה מעל או מתחת לגובה הטמפרטורה שהוגדר מראש.


כדי להקל על המפעיל, המצלמה מספקת עזרים חזותיים כגון טבלאות איזותרמיים ונקודות ציון טמפרטורה כדי לזהות במהירות כשלים על ידי זיהוי אזורים בעייתיים לפני שהם גלויים לעין או לפני שהמכונות מפסיקות לפעול.

סדרת מצלמות - AXIS Q86 PT Thermal Network 

 

לסדרת המצלמות AXIS Q86 תרמית עם מעבד חזק שהופך אותן לבחירה אידיאלית בשילוב פתרון אנליטי לניתוחי מעקב וידאו. לדוגמה, יישומי ניתוחי וידאו התומכים בתגובה מהירה לזיהוי אירועים, תוך דחייה אוטומטית של אותם אירועים שאינם מהווים איום, והודעות מידיות לצוות האבטחה על מצבים שעלולים להיות קריטיים. התמונה הינה חדה וברורה ועוזרת לקבוע את אופיו המדויק של האיום - ולפעול בהתאם.


המצלמה מאפשרת למפעילים לבחור בין הטיה ומהירות גבוהה מאוד או איטית מאוד, כך הם מקבלים תצוגה פנורמית חלקה כשהם צריכים, ולדעת כיצד לפעול בהתאם.


המצלמות יכולות להיות מותקנות על עמודים, או על קירות עבור נוף פנורמי של 360 מעלות ותצוגת אנכית מ -45 ועד 90 מעלות. המצלמות עמידות לרוחות חזקות כשהן בתנועה של עד ל 106 קמ"ש.


המצלמות מאפשרות כיסוי שטח וטווח רחב, במילים אחרות, מצלמה אחת לוכדת אירועים המתרחשים באזור גדול ובמרחק רב, בנוסף, הודות לשילוב של השוואת היסטוגרמה דינמית, ניגודיות מקומית משופרת ופוקוס דינמי, המצלמות התרמיות משפרות את הניגודיות בתמונות ליצירת וידאו חד עם פרטים רבים בכל התנאים.

 

ייצוב תמונה אלקטרונית EIS שומר על התמונה חלקה גם כאשר המצלמה חשופה לרטט. התוצאה היא יכולת גילוי יוצא דופן, מהיר וקל של אירועים - והפחתה על אזעקות שווא למינימום. המצלמות תומכות ב - POE לאספקת מתח מקו הרשת וגם מכילות חריץ לכרטיס אחסון Micro SD להקלטה מקומית. כמו כן ניתן להוסיף למצלמות תוכנות אנליטיקה של Axis או יצרני צד שלישי.

מצלמה תרמית Q86
מצלמה תרמית Q87

סדרת מצלמות - AXIS Q87 Bispectral PTZ Network 

 

סדרת המצלמות Axis Q87 המכילות שילוב של מצלמה אופטית ומצלמה תרמית מאפשרות לבחור בין הטיה, או מהירות איטית או מהירה במיוחד כדי לקבל תמונה פנורמית חלקה כאשר הם זקוקים לה ולהגיב במהירות לאירועים. עם זום תרמי 3x המאפשר לזהות אדם עד 3 ק"מ.


הזיהוי מרחוק שימושי מאוד לאיתור כלי רכב או פולשים מרחוק. המצלמות יכולות להיות מותקנות על עמודים או על קירות עבור נוף פנורמי של 360 מעלות ותצוגת Pan Tilt מ -45 ועד 90 מעלות. המצלמות עמידות לרוחות חזקות כשהן בתנועה .


המבנה הדק שלה מאפשר להתקין אותה כמעט בכל מקום המצלמה בעלת חריץ SFP, תומכת בחיבור ישיר לסיב אופטי.

 

 

 

מעוניינים במידע נוסף? בקרו בדף המוצרים של AXIS

 

ווב. טו. סי. דרך השלום 9 נשר ת"ד 281  | טל’: 04-9534270 | דוא”ל: מכירות- info@web2see.co.il

שירות לקוחות ותמיכה טכנית- support@web2see.co.il | הצהרת נגישות

בניית אתרים